Partnerzy

 

         


NASI PARTNERZY

 

 

 

Biuro Podróży Itaka

Biuro Podróży Itaka powstało w 1989 r., jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. W latach 2000-2003 Itaka współpracowała w ramach międzynarodowej korporacji My Travel Northern Europe.

Itaka jest liderem w organizacji wczasów i wycieczek opartych na lotach czarterowych. Specjalizuje się w akwenie Morza Śródziemnego, a najbardziej różnorodną ofertę posiada do Turcji, Grecji, Włoch, na Wyspy Kanaryjskie i Płw. Iberyjski.

Itaka to duże, prężne i dynamiczne biuro podróży o ugruntowanej pozycji na rynku. Zatrudnia ponad 200 osób. Współpracuje z kilkunastoma liniami lotniczymi, niezliczoną ilością biur podróży i hoteli na całym świecie. Posiada własne autokary i profesjonalną bazę transportową. W 2008 roku Itaka odnotowała rekordową sprzedaż ? obsłużyła aż 230.000 klientów. Złoty Laur Klienta 2007 i 2008 to jedna z wielu nagród zdobytych przez Itakę. To pierwsze polskie biuro podróży nagrodzone w 2005 r. tytułem Europrodukt. Itaka otrzymała również Kryształowe Berło European Trusted Brands 2007, 2008 i 2009 w kategorii Biuro Podróży oraz Godło Jakości Obsługi 2008.

 

 

 

Biuro Podróży Rainbow

Biuro Rainbow oferuje wycieczki zarówno objazdowe: Maroko, Chiny, Tajlandia , Grecja, Hiszpania, jak i imprezy wypoczynkowe w Grecji, Hiszpanii, Maroku, Portugalii oraz specjalnie przygotowane wycieczki objazdowo-pobytowe z połączonym programem zwiedzania i pobytem w jednym ze śródziemnomorskich kurortów.

Specjalną ofertę przygotował Rainbow także dla młodzieży: malownicze wakacje w północnej europie, Grecji, Chorwacji, we włoskim Cesenatico i Kalabrii oraz hiszpańskim wybrzeżu Costa Brava i Dorada.

Wczasy z Rainbow to zarówno wycieczki samolotowe, jak i autokarowe, czy z dojazdem własnym.

 

 

 

Biuro Podróży Coral Travel / Wezyr

Od 1999 roku Coral Travel Wezyr Holidays zapewnia swoim Klientom komfortowy i bezpieczny wypoczynek. Na przestrzeni lat biuro wzbogacało się o nowych klientów, którzy dzisiaj tworzą liczne i lojalne grono. Dzięki ich zaufaniu Coral Travel Wezyr Holidays ugruntował sobie pozycję jednego z największych profesjonalnych organizatorów wyjazdów na polskim rynku.

Coral Travel Wezyr Holidays wyspecjalizował się w wyjazdach indywidualnych i grupowych do Turcji. Oprócz szerokiej wiedzy i doskonałej znajomości regionów turystycznych, kultury i tureckich zwyczajów, biuro posiada ponad pół tysiąca ciekawych obiektów, w różnych standardach. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie i zapotrzebowanie Klientów, z roku na rok oferta wypoczynku się poszerza. Od kilku lat można podróżować w nowych kierunkach. 2007rok to początek działania wyjazdów do kraju faraonów - Egiptu. Rok 2009 to propozycja dla wszystkich spragnionych niepowtarzalnego klimatu wysp Morza Śródziemnego, pierwsze samoloty wylatują na Kretę i Rodos. Na wszystkich lubiących katalońską kulturę od sezonu 2011 czeka Hiszpania.

Atutem biura Coral Travel Wezyr Holidays jest oferowanie usług na wysokim poziomie, skierowanych do Klientów o różnych potrzebach.

 

 

Biuro Podróży Exim Tours

Na polskim rynku Biuro Exim Tours działa od 1993 roku.

Oferta Exim Tours obejmuje wyjazdy do Egiptu, m.in. programy objazdowe z rejsem po Nilu i Tunezji wraz z wyspą Djerbą.

Wyloty realizowane są z wszystkich dużych lotnisk w Polsce; Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska.

Dużą część oferty stanowią wyloty na dalsze kierunki, realizowane z czeskiej Pragi, m.in. do Brazylii, na Kubę i Margeritę.

 

 

Biuro Podróży Grecos

Touroperator specjalizujący się w organizacji wypoczynku oraz wycieczek w basenie Morza Śródziemnego. Głównym kierunkiem w sezonie letnim są greckie wyspy, gdzie Grecos jest jednym z wiodących organizatorów w polskiej branży turystycznej. Lata doświadczeń, współpraca z najlepszymi regionalnymi kontrahentami oraz dobór obiektów o bardzo dobrym standardzie i serwisie stanowią, dla Klientów gwarancję udanych wczasów. Biuro z roku na rok rozszerza swoją działalność i obecnie proponuje wypoczynek aż na pięciu, słynnych wyspach starożytnej Hellady: Krecie, Rodos, Korfu, Zakynthos oraz Kos. Dodatkowo zainteresowanie klientów sprawiło, iż na stałe w ofercie zagościły propozycje relaksu w Turcji oraz na hiszpańskiej Majorce. Wyloty odbywają się z 9 różnych miast Polski, tak aby każdy mógł wybrać dla siebie najdogodniejszą lokalizację. Opieka, która rozpoczyna się od odprawy i trwa przez cały pobyt, jest sprawowana przez fachowców w swojej dziedzinie, którzy są do dyspozycji 24h na dobę. Wszystkie te czynniki przekładają się na rosnącą sympatię oraz poziom zadowolenia wśród polskich turystów.

 

 

 

Biuro Podróży TUI

Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie. Posiadamy własne sieci hoteli, linie lotnicze oraz agencje turystyczne, które w profesjonalny sposób dbają o Klienta w miejscu wypoczynku.

TUI Poland Sp. z o.o. jest częścią TUI Group AG, notowanego na London Stock Exchange i Deutsche Börse.

 

 

Biuro Podróży Atlas Tours

Część Grupy Atlas Tours, oferująca od 1998 roku ciekawą i wyjątkową formę wypoczynku, jaką są rejsy statkami wycieczkowymi w najdalsze zakątki świata. W chwili obecnej firma jest generalnym przedstawicielem włoskiej linii rejsowej MSC na polskim rynku oraz Louis Cruises Lines. Od 2007 roku jest także prestiżowym agentem takich linii jak Costa, NCL, Star Clipers, Louis Cruises Lines, Cunard, Holland America Lines, Star Cruises, a od 2009 roku również Carnival oraz Pullmantur Cruises. W ciągu kilkunastu lat pracy oraz promocji Atlas Tours zgromadził rzeszę Klientów, ceniących morskie podróże, na pokładach eleganckich wycieczkowców. Pozwoliło to firmie osiągnąć duży sukces na polskim rynku i stać się największym organizatorem Rejsów Wycieczkowych z Polskim Pilotem.
Obsługiwane kierunki

 

 

 

Biuro Podróży Orex Travel

Orex Travel zadebiutował na polskim rynku w 2015 r. Misją biura jest polepszenie jakości życia poprzez wakacje dostępne dla każdego. Orex należy do grupy Anex Tour, która rocznie przewozi ponad 1,5 mln turystów i jest na rynku tureckim od 18 lat. Zatrudnia ponad 2000 pracowników, a także posiada własną bazę hotelową w Turcji i Egipcie. Biuro z sukcesem zrealizowało 3 sezony w Europie Środkowej - w Czechach i na Słowacji (gdzie znajdują się jego oddziały) i stale pracuje nad poszerzeniem oferty o nowe produkty. Zadowolenie i uśmiech Klientów było, jest i będzie dla biura największym sukcesem - wszystkie działania zmierzają do 1 celu, którym jest spełnienie oczekiwań i wymagań Klientów. W ofercie biura znajdują się obecnie hotele 3,4 i 5-cio gwiazdkowe (w przystępnych cenach) w Turcji i Egipcie (Hurghada) oraz bogaty wybór wycieczek fakultatywnych do najbardziej znanych regionów w tych krajach.
Obsługiwane kierunki

 

 

Biuro Podróży Almatur Polska S.A

 

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.
Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.

 

 

ATAS Obozy młodzieżowe

ATAS specjalizuje się w turystyce młodzieżowej i językowej. Wspieramy młodych ludzi w ich rozwoju przez wartościowe wyjazdy edukacyjne. Z powodzeniem współpracujemy z nauczycielami z całej Polski, którzy rekomendują wyjazdy z ATAS jako uzupełnienie programu nauczania w szkole.
Podczas roku szkolnego organizujemy wycieczki szkolne krajowe i zagraniczne oraz bardzo popularne wyjazdy na warsztaty językowe w Londynie i innych miastach Anglii. Warsztaty realizowane są według autorskiego programu Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego, który stawia na aktywną naukę języków obcych w naturalnych codziennych sytuacjach. Materiały do nauki przygotowane są przez metodyków posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzież

Zostaliśmy wyróżnieni tytułem Touroperator Roku 2019 w kategorii Turystyka Młodzieżowa. Nagroda została przyznana w wyniku głosowania w biur podróży zrzeszonych w Izbie Turystyki RP.

 

 

NOVASOL - ekspert w wynajmie obiektów wakacyjnych

Historia NOVASOL to klasyczna opowieść o małej, duńskiej firmie, która swoje pierwsze kroki stawiała w piwnicy, w Kopenhadze,  w roku 1968. Przez wiele lat działania firmy skoncentrowane były na ofercie zakwaterowania w Danii oraz w pozostałej części Skandynawii. Dzisiaj, siedziba NOVASOL wciąż pozostaje w stolicy Danii, jednak nasze portfolio znacznie się rozszerzyło. Grupa NOVASOL składa się z 18 spółek-córek, ulokowanych m.in. w takich miastach jak Oslo, Hamburg, Paryż, Wenecja, Pula, Praga, Innsbruck, Zurych, Barcelona, Londyn czy Szczecin. Posiadamy ponad 60 biur firmowych na terenie całej Europy. Zatrudniamy ponad 2,500 pracowników stałych i terenowych. Posiadając ponad 50,000 obiektów wakacyjnych w 22 krajach, grupa NOVASOL jest największym oferentem prywatnego zakwaterowania w Europie, znanego pod kilkoma markami: NOVASOL, dansommer, Cuendet, Friendly Rentals, Ardennes-Etape i Wimdu.