Jak rezerwoać

Pierwszy sposób - samodzielny wybór oferty przy pomocy wyszukiwarki.

Wyszukiwarka jest narzędziem ułatwiającym odnalezienie interesującej oferty zgodnie z wyznaczonymi kryteriami. Wybierając rodzaj oferty, kraj, standard zakwaterowania i termin wyjazdu pojawi się lista ofert spełniających zaznaczone kryteria.

Po odnalezieniu interesującej oferty wystarczy złożyć wstępną i niezobowiązującą rezerwację przez stronę lub zadzwonić pod numer 25/632 60 65 lub na tel. kom 691 78 78 78 i poinformować konsultanta o dokonanym wyborze w celu sprawdzenia dostępności miejsc.

Drugi sposób - pomoc konsultanta

Aby skorzystać z pomocy konsultanta należy zadzwonić na infolinię lub tel. podane wyżej , należy wymienić oczekiwania związane z wyjazdem, takie jak termin, kierunek, rodzaj zakwaterowania i wyżywienia, rodzaj dojazdu itp. Nasi konsultanci przedstawią Państwu ciekawe propozycje wyjazdu w ciągu 24 godzin.


Wstępna rezerwacja

Wstępna rezerwacja jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Najłatwiej dokonać ją klikając rezerwuj przy wybranym terminie wyjazdu. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza z danymi uczestników wyjazdu. W każdej chwili mogą Państwo bezkosztowo anulować wstępną rezerwację.

W większości przypadków wstępna rezerwacja trwa 24 godziny. Jeżeli w tym czasie nie dojdzie do sfinalizowania transakcji w postaci płatności i zawarcia umowy, wówczas wstępna rezerwacja wygasa.

Rezerwacja

Po założeniu wstępnej rezerwacji konsultant przygotuje dla Państwa komplet dokumentów niezbędnych do dokonania rezerwacji (umowy-zgłoszenia udziału w imprezie turystycznej, warunków uczestnictwa). Dokumenty rezerwacyjne zostaną do Państwa wysłane za pośrednictwem poczty elektronicznej lub faxem - zgodnie z Państwa życzeniem.

Zawarcie umowy

Po otrzymaniu umowy wraz z warunkami uczestnictwa wystarczy ją czytelnie podpisać oraz odesłać pocztą elektroniczną lub faxem do naszych konsultantów wraz z potwierdzeniem przelewu.

Sposób płatności

Płatności można dokonać: przelewem tradycyjnym, bezpośrednio na nasze konto lub gotówką w kasie biura.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym biurem.